Ubisoft organizuje UBIDAY 2017 w Tokio

W najbliższy poniedziałek, 09.10. w tokijskiej dzielnicy Shibuya odbędzie się organizowany przez Ubisoft event UBIDAY 2017. Poza promocją gier francuskiego giganta, odbędą się e-sportowe mistrzostwa w Rainbow Six Siege  oraz konkurs na najlepiej przygotowany cosplay.

Już przy samym wejściu na odwiedzających czekać będzie 4-metrowa piramida, promująca stanowisko z Assasin’s Creed Origins. Chętni mogą zagrać w najnowszą przygodę skrytobójcy na specjalnie przygotowanych stanowiskach, urządzonych w stylu starożytnego Egiptu, by jak najlepiej oddać klimat nadchodzącej odsłony gry. Na gości będą czekać też prezentacje pozostałych tytułów Ubisoftu: Far Cry 5, The Crew 2, Ghost Recon Wildlands, Sniper Ghost Warrior 3 oraz Monopoly w wersji na Nintendo Switch.

W zmaganiach e-sportowych wezmą udział zawodnicy, którzy zakwalifikowali się podczas odbywających się w sierpniu i wrześniu rozgrywek w ramach „Road to UBIDAY 2017”. Gracze będą się zmagać zarówno w wersji na PlayStation 4, jak i na PC. Przygotowane zostaną także upominki dla widzów – załapać można się na oficjalne T-shirty, przypinki i maski.

Uczestnicy konkursu na najlepszy cosplay zmierzą się w 3 grupach, nawiązujących do danych gier: Rainbow Six Siexe, Assasin’s Creed oraz Far Cry. Zwycięzca otrzyma m.in. roczny zapas gier Ubisoftu, a dla każdego uczestnika przewidziano „Ubiday Original T-shirt”.

Tradycyjnie przy okazji tego typu wydarzeń przygotowany zostanie sklepik, w którym zaopatrzyć się można w limitowane gadżety z promowanych gier. Część z nich wygląda całkiem interesująco, a cały asortyment obejrzeć można na oficjalnej stronie wydarzenia.

UBIDAY 2017 odbędzie się 09.10. w Hikarie Hall, Tokio, w godzinach 10:00 – 18:00. Wstęp wolny.

Zobacz także: GADŻETY Z DYING LIGHT DO KUPIENIA W JAPONII

ZOSTAŃ GWIAZDĄ DZIĘKI WYPOŻYCZALNI COSPLAY

 

Źródło: famitsu.com, Ubisoft.co.jp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *