Pożegnalna mozaika z okazji zamknięcia Miiverse

Stało się. Po 5 latach od swego debiutu, usługa społecznościowa Nintendo została zamknięta na dobre. W ostatnich tygodniach fani platformy zamieszczali licznie pożegnalne posty, a dziś Nintendo przygotowało specjalną grafikę, na którą składają się wybrane posty użytkowników Miiverse.

Aby zobaczyć mozaikę w całości i sprawdzić, czy może to właśnie jeden z naszych ręcznie napisanych postów nie został wybrany jako element składowy obrazu, należy udać się na oficjalną stronę Miiverse i powiększyć grafikę.

Serwis Miiverse powstał przy okazji premiery konsoli Wii U, rok później został udostępniony także posiadaczom 3DSa. Poza funkcjami społecznościowymi, takimi jak zamieszczanie odręcznie wykonanych postów czy zamieszczaniem screenów z gier, miał także mniejszy lub większy wpływ na samą rozgrywkę w wiele tytułów first party. Przykładowo, w The Legend of Zelda: Wind Waker HD mieliśmy możliwość wyławiania listów w butelce, które zostały przygotowane przez innych graczy. W Super Mario 3D World czy obu odsłonach NES Remix jako nagrodę otrzymywaliśmy specjalne stemple, którymi mogliśmy dekorować nasze posty – teraz bonusy te stały się bezużyteczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *