Nintendo Check In

W najbliższy piątek, 23 czerwca, w Międzynarodowym porcie lotniczym Kansai ruszy ekspozycja poświęcona w całości Super Mario. Na gości czekają wersje demonstracyjne gier oraz upominki.

Na ten moment nie jest jasne jakie będą to gry oraz czy znajdzie się wśród nich Super Mario Odyssey, z którą wersją demonstracyjną można było zapoznać się na zakończonych właśnie targach E3. Japońska strona internetowa Nintendo podaje jednak, że do dyspozycji gości znajdą się 3 gry na konsolę Nintendo Switch oraz „jedna lub dwie gry” na 3DS oraz smartfony. Można wykonać także pamiątkowe zdjęcie ze statuą wąsatego hydraulika, promującą nadchodzącą, najnowszą przygodę Odyssey. Dodatkowo w najbliższy weekend odpędzie się specjalny event, w którym odwiedzający Nintendo Check In będą mogli zrobić sobie fotę z „żywym” Mario, który przybędzie specjalnie na tę okazję. Goście otrzymają też prezent – okolicznościowy wachlarz uchiwa.

Mario powita także nowoprzybyłych gości na hali przylotów. Specjalne grafiki pojawią się na halach korytarzy, a nawet windach.

Lotnisko Kansai (Kansai Kokusai Kūkō) jest lotniskiem wzniesionym w całości na sztucznej wyspie, a połączony jest z lądem przez jeden z najdłuższych dwukondygnacyjnych mostów na świecie (3,7 km). Znajdujący się w pobliżu Osaki port lotniczy obsługuje rocznie 23 miliony pasażerów.

Źródło: https://topics.nintendo.co.jp/c/article/b78f06f5-4f3e-11e7-8f53-063b7ac45a6d.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *