Motywy z najnowszej Zeldy w Monster Hunter XX

Capcom ponownie rozbudowuje ostatnią odsłonę Monster Huntera, co od wielu tygodni pozwala utrzymać jej się na podium rankingów sprzedaży. Dzięki nawiązanej współpracy z siecią sklepów 7-Eleven do gry trafią elementy prosto ze świata Hyrule. Fani Linka z pewnością będą zadowoleni.

Od dnia dzisiejszego można pobrać za darmo nowe questy, dzięki którym otrzymamy materiały niezbędne do produkcji nowych broni oraz pancerza (Ancient Weapon: Bow,  Hylia Series Armour oraz Korok Branch i Korok Armour dla naszego kociego towarzysza Palico. Aby pobrać dodatkową zawartość do gry, należy udać się do jednego z rozsianych po niemal całej Japonii sklepu 7-Eleven oraz połączyć się z tamtejszym hot spotem przy pomocy konsolki 3DS. Akcja potrwa do 31 maja. Zapowiedź akcji można obejrzeć na poniższym video.

Zbroja – kostium Koroka z Zelda BotW
Ancient Weapon: Bow oraz Hylia Series Armour na polu walki

Poza motywami z Zelda: Breath of the Wild, japoński deweloper co rusz udostępnia darmowe DLC z elementami innych, zupełnie niespokrewnionych ze sobą marek. Pojawiły się już dodatki z wilczycą z Okami, prawnikami z Ace Attorney, a nawet… Czarodziejką z księżyca!

DLC z Sailor Moon z okazji 25-lecia Czarodziejki z księżyca

Monster Hunter XX przebił już barierę miliona sprzedanych egzemplarzy w Japonii i do dnia dzisiejszego cały czas utrzymuje się na szczytach list sprzedaży. Tymczasem Europa czeka na wydanie Monster Hunter Stories, spin-off serii z turowym systemem walk, wydanego w październiku 2016 r. w Japonii. Przetłumaczona gra trafi do nas na jesień tego roku.

 

Źródło: dengekionline.com

Jeden komentarz do “Motywy z najnowszej Zeldy w Monster Hunter XX”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *