Loteria z okazji 25 rocznicy serii Kirby

Wiele znanych serii obchodzić będzie w tym roku swoje rocznice powstania. Warto wspomnieć tu chociażby o 30-leciu powstania pierwszej odsłony cyklu Final Fantasy czy wskrzeszonego niedawno Double Dragon.  Wśród wielu marek Nintendo, wywodzących się jeszcze z czasów NES, w tym roku 25 urodziny kończy seria Kirby. Z tej okazji na terenie Japonii odbędzie się loteria fantowa.

Za 620 jenów (około 11 zł) mamy możliwość wygrania jeden z wielu nagród nawiązujących do różnych gier z różowym bohaterem. Widoczny powyżej pluszak mierzy ok. 40 cm i przedstawia Kirby’ego w najbardziej charakterystycznej dla siebie pozie – napełnionym żołądkiem 😉 Poza tym przewidziano także nagrody w postaci poduszek, breloczków dla kluczy, szklanek oraz świetnie wyglądających ręczników, z wyszytymi motywami z pierwszych gier z serii (w tym monochromatyczny ekranik z pierwszego GameBoya!). Pozostałe zdjęcia nagród można obejrzeć tutaj.

Losy dostępne będą od 26 kwietnia, m.in. w sieci sklepów Lawson, wybranych księgarniach i sklepach z grami. Nie wiadomo w jaki sposób Nintendo będzie świętować rocznicę na pozostałych rynkach, u nas obstawiałbym obniżkę cen gier z Kirby w eShopie.

Jeden komentarz do “Loteria z okazji 25 rocznicy serii Kirby”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *