Loteria dla fanów The Legend of Zelda

Ichiban kuji to japońska loteria, gdzie za niewielką opłatą mamy możliwość wylosowania jednego z gadżetów z wielu popularnych serii anime bądź gier. Tym razem nagrodami są akcesoria z będącej na topie The Legend of Zelda. Niektóre z nich są naprawdę świetne, a znajdą coś dla siebie zarówno zwolennicy klasycznych, jak i najnowszych odsłon Zeldy.

Najnowsza kolekcja nosi nazwę The Legend of Zelda: Hyrule Lifestyle i jak nazwa wskazuje znajdziemy tutaj przedmioty do codziennego użytku. Każdy los kosztuje 620 jenów (ok. 21 zł) i jest gwarancją wygranej. Wśród nagród znajdziemy m.in. plecak przypominający tarczę Linka, do którego możemy przymocować parasol przypominający… Master Sword!

Gotowi na podróż w Hyrule?

Najbardziej ciekawym gadżetem jest jednak małe pudełko, które po przymocowaniu do szafki bądź – jak na video poniżej – lodówki, odtwarza dźwięk otwarcia skrzyni ze skarbem. Sample pochodzi prosto z gry A Link to the Past z Super Nintendo. Czad!

Dostępne są także naczynia w kształcie heart container, budzik z motywem z Breath of the Wild czy różnego rodzaju breloczki, pełniące funkcje nagród pocieszenia. Całość można obejrzeć na oficjalnej stronie loterii. Można także zajrzeć na Instagram pod hashtag ゼルダの伝説一番くじ, by zobaczyć jak gadżety prezentują się w praktyce.

 

Zobacz także:
LOTERIA Z OKAZJI 25 ROCZNICY SERII KIRBY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *