Kurczaki na premierę Dragon Quest XI

Square Enix postawiło na dość nietypową promocję nadchodzącego wielkimi krokami Dragon Quest XI. Dzięki nawiązaniu współpracy z Lawson, już wkrótce w japońskich sklepach należących do tejże sieci sprzedawane będą specjalne nuggetsy z kurczaka.

Karaage-kun to dość popularne danie na szybko, oferowane w sklepach typu convenience store sieci Lawson, które bez problemu odnaleźć można w całej Japonii. Za stosunkowo niewielkie pieniądze otrzymujemy kilka kawałków smażonego kurczaka, bez kości, w różnych smakach. Jako efekt współpracy ze Square Enix, developerem Dragon Quest XI: In Search of Departed Time, zapowiedziano dziś specjalną wersję tego dania, promując tym samym nadchodzącą odsłonę gry.

Opakowanie potrawy nawiązuje do Slime, najbardziej rozpoznawalnej postaci z uniwersum Dragon Quest, a kawałki mięsa mają być „trochę większe niż zwykle”. Całość doprawiona solą morską z pieprzem, do kupienia w każdym z 12000 sklepów sieci Lawson, z zastrzeżeniem ilości 100 sztuk na każdy punkt sprzedaży. Etykieta przedstawia Slime w pełnej trójwymiarowej, bądź też rozpikselizowanej formie, co jest nawiązaniem do dwóch wersji gier – na konsole stacjonarne oraz 3DS, gdzie także mamy wybór pomiędzy klasyczną wersją 2D lub 3D.

Dekaraage-kun, specjalna edycja promująca Dragon Quest XI

Całość jest pierwszym etapem współpracy obu japońskich firm przy promocji Dragon Quest, pozostałe dwa zostaną ogłoszone w późniejszym terminie, bliższym nadchodzącej premiery gry. Ta została ustalona na 26 lipca w Japonii, zarówno w wersji na Playstation 4, jak i Nintendo 3DS. Wersja na konsolę Nintendo Switch jest nadal opracowywana, konkretna data nie została jeszcze zapowiedziana. Nie ogłoszono również europejskiej premiery gry, nie wiadomo zatem czy nastąpi ona w zbliżonym czasie.

Źródło:
https://www.famitsu.com/news/201704/11130815.html

Jeden komentarz do “Kurczaki na premierę Dragon Quest XI”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *