Klimatyczne wesele w stylu 16-bitowych jRPG

Pewną parę połączyła miłość nie tylko do siebie, ale także do japońskich RPG. Postanowili ukazać to podczas jednego z najważniejszych wydarzeń w ich życiu, urządzając stylizowane wesele nawiązujące do swoich ulubionych serii gier. Zdjęcia robią wrażenie!

Ceremonia odbyła się w ubiegły piątek. Dzięki użytkownikowi Twittera Ukiukisan (106_hagi), będącą siostrą pana młodego, można obejrzeć kilka materiałów z tego wydarzenia. Całość została zaplanowana w najmniejszych szczegółach, poczynając od samych opakowań, w których zostały wysłane zaproszenia dla gości. Nawiązują one do pudełek, w jakich znajdziemy gry na PlayStation 4. Na górze widnieje napis PS 5.5, co jest bezpośrednim odniesieniem do daty ślubu (piąty maj). Okładkę zdobi artwork w stylu pierwszych gier Final Fantasy, podobnie jak sam tytuł – Bridal Fantasy.

Wewnątrz znalazł się m.in. plan usadzenia gości przy stole. Każdy z nich został przedstawiony za pomocą pikselowych, 16-bitowych sprite’ów postaci. Państwo Młodzi reprezentowani byli przez Lunę i Noctisa z FFXV, znalazło się także miejsce dla Jechta (ojciec pana młodego) czy Sephirotha i Edei (rodzice panny młodej).

Szkatułka na obrączki to żywcem wyjęta skrzynia skarbów z Dragon Quest. Zadbano nawet o Slime w środku.

Przy recepcji gości witał Chocobo oraz Slime. Tematyczne były nawet paznokcie panny młodej. Na gości czekały też takie atrakcje jak gra typu real escape, którą pan młody osobiście obmyślał przez miesiąc.

Całość wygląda świetnie i aż trudno nie uśmiechnąć się widząc do jakich rezultatów potrafi prowadzić głęboka pasja do swojego hobby. Zwłaszcza, jeżeli dzielą ją w równym stopniu obie osoby.

 

Zobacz także:
POŚLUB WIRTUALNĄ DZIEWCZYNĘ W PRAWDZIWEJ KAPLICY W CEREMONII VR!

Jeden komentarz do “Klimatyczne wesele w stylu 16-bitowych jRPG”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *