Harvest Moon od listopada po raz pierwszy na PC

Już wkrótce właściciele pecetów oficjalnie po raz pierwszy będą mogli zapoznać się z najnowszą odsłoną przygód na farmie. Natsume ogłosiło dziś, że wydana z okazji 20-lecia serii gra Harvest Moon: Light of Hope wyląduje na platformie Steam 14 listopada.

Tytuł otrzymał już swoją podstronę w sklepie, wraz z opisem wymagań sprzętowych.  Cena nie została jeszcze ujawniona. Deweloper ogłosił też, że wersja na PS4 oraz Switch zostanie wydana na początku 2018 r.

Harvest Moon: Light of Hope ma być swego rodzaju ukłonem w stronę wiernych fanów i podsumowaniem dorobku tego tasiemca. Przygotowano także scenariusz z jasno określonymi celami, a poprzez pomoc mieszkańcom miasteczka otrzymamy dostęp do nowych przedmiotów i niedostępnych wcześniej obszarów. Przygotowano także nowe festiwale, m.in. wyścigi psów.

Pierwsza odsłona zadebiutowała jeszcze na konsoli Super Nintendo, a jako najlepszą najczęściej wymienia się Harvest Moon: Back to Nature na PS One (lub jej ulepszoną wersję na GBA o podtytule Friends of Mineral Town). Poniżej trailer z najnowszego Light of Hope:

Źródło: Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *