Gameplay i scenki z Nights of Azure 2

Do sieci trafiły dzisiaj materiały wideo z Nights of Azure 2: Bride of the New Moon. Szykuje się solidna gra RPG, okraszona toną japońskości, z lekkim zabarwieniem erotycznym.

Tytuł jest kontynuacją wydanego u nas rok temu na PlayStation 4, a później także na PC Nights of Azure, jap. Yoru no nai kuni – „Kraina bez nocy”. Tytuł jest grą akcji z rozbudowanym systemem walki, drzewkiem umiejętności, a na polu walki przyzywamy różne istoty do pomocy. Fabuła w dużym uproszczeniu oscyluje wokół walk ludzkości z demonami, a także wyborach, ofiarach i poświęceniu, jakie się z tym wiążą. Najnowsza odsłona o podtytule Bride of the New Moon umiejscowiona jest w tym samym uniwersum co poprzedniczka, a fabuła skupia się na przyjaźni między głównymi bohaterkami.

Pierwszy film przedstawia dynamiczne walki toczone w czasie rzeczywistym, możemy też przyjrzeć się rozwijaniu statystyk naszych heroin oraz nauce nowych umiejętności. Na drugim widzimy kilka scenek przerywnikowych, zdradzających co nieco z czekającej nas fabuły. Jak zwykle nie zabraknie wątków religijnych, skąpo odzianych kobiet, histerycznego płaczu bohaterek, a wszystko to polane w typowo japońskim, ckliwym sosie. Przedstawione materiały pochodzą z wersji na konsolę PS4.

Koei Tecmo, wydawca gry, po licznych przekładaniach premiery w końcu ustalił jej datę na 31 sierpnia tego roku. Platformy docelowe to Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz PlayStation Vita, póki co jednak tylko w Japonii. Pojawiły się wypowiedzi o chęci wydania gry na Zachód, nie padły jeszcze na ten moment żadne konkretne daty. Być może wydana zostanie także wersja na PC, podobnie jak w przypadku pierwszej odsłony gry (ta jest aktualnie dostępna w letniej wyprzedaży na Steam).

 

AKTUALIZACJA: Premiera w USA 24.10.17 r.

Źródło: famitsu.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *