Zostań gwiazdą dzięki wypożyczalni cosplay

J-COS! to usługa, dzięki której otrzymamy możliwość wcielenia się w bohatera z takich serii jak Dragon Ball, Naruto czy One Piece. Oprócz przebrania fani cosplay otrzymają także specjalne akcesoria oraz wezmą udział w sesji zdjęciowej w odpowiednio stylizowanym otoczeniu.

Możliwość taką oferuje J-World Tokyo, park tematyczny będący ucieleśnieniem marzeń fanów mangi i anime. Całość znajduje się na trzecim piętrze tokijskiego Sunshine City, tuż obok znajduje się także jedno z Centr Pokemon (zobacz: http://yoshiblog.pl/wizyta-japonskim-pokemon-center/). W środku znajdziemy różnego rodzaju gry i atrakcje, kawiarnię, food court oraz sklepik z pamiątkami. Wszystko w całości utrzymane w motywach mangi z Weekly Shonen Jump. Możemy wziąć udział w grze „KAMEHAMEHA!”, w której wraz z Goku bierzemy udział w pojedynku na strzelanie laserem w przeciwników (całość w rzeczywistości wirtualnej dzięki goglom VR), zjeść specjalny ramen Naruto bądź kupić któryś z tomików naszych ulubionych mang.

J-COS! pozwoli nam wcielić się w jedną z następujących postaci: Son Goku z Dragon Ball, Luffy, Zoro i Sanji z One Piece, Naruto i Sasuke z Naruto oraz Gintoki, Kagura i Shinpachi z Gintama. Podstawowy pakiet kosztuje 3500 jenów (120 zł), oferuje kostium, perukę oraz make-up i pozwala wcielić się w bohatera na 90 minut. Pakiet rozszerzony kosztuje 4500 jenów (156 zł) i dodatkowo otrzymamy specjalne akcesoria, których można użyć do sesji zdjęciowych (płatne dodatkowo 2000 jenów – 70 zł). W naszym kostiumie możemy następnie w pełni korzystać ze wszystkich atrakcji oferowanych przez J-World, w obrębie przysługującego nam limitu czasowego.

Całość wystartowała 21.04.2017 r.
Link do angielskiej wersji strony parku rozrywki

Źródło: soranews24.com

2 komentarze do “Zostań gwiazdą dzięki wypożyczalni cosplay”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *